0

Arama

Arama

Üye Girişi

0

Sepetim

YARDIM

Garanti ve İade Şartları

Ürünlerimizde sevkiyat sırasında oluşabilecek ezilme veya bozulma gibi beklenmedik durumlar söz konusu ise SİPARİŞ VEREN/ALICI ürün ambalajı ile birlikte fatura arkasındaki iade formu doldurularak ve ürünün fotoğrafları çekilerek  aşağıda anılan adrese iletilmesi gerekmektedir. Çektiğiniz fotoğrafları siparis@ciceklendir.net mail adresimizden Sipariş Kodunu bildirerek bize iletebilirsiniz.

Gelen üründe herhangi olumsuzluk ya da eksiklik söz konusu ise ALICI/SİPARİŞ VEREN’e aynı miktarda gönderim yapılacaktır.

Ürününüzü aldığınız sırada herhangi bozulma, ıslanma veya ezilme söz konusu ise lütfen paketinizi ürünü getiren görevli ile birlikte açınız. Üründe hasar olduğunu gözlemlerseniz görevliden tutanak tutmasını talep ediniz. Düzenlenen tutanağın bir kopyası sizde kalmak koşuluyla ürünü ve faturanın tüm suretlerini, görevliye tarafımıza ulaştırmak üzere geri teslim ediniz. İlgili tutanağı düzenlemeden itirazsız aldığınız her ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilir.

Ödeme iade ile ilgili detaylar için lütfen “Mesafeli Satış Sözleşmesini” inceleyiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri faturada bulunan “Ürün İade ve Geri Gönderim Formu” nu doldurarak aşağıda anılan adrese orijinal ambalajında gönderiniz.

İade Adresi: Damla Çiçekçilik Barbaros Mahallesi, Abay Kunanbay Sokak, No: 42, Çankaya/Ankara

Her türlü sorunuz için (0312) 447 1 457 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.