0

Arama

Arama

Üye Girişi

0

Sepetim

YARDIM

Gizlilik ve Güvenlik

ciceklendir.net  adresi üzerinden üyelerimiz/müşterilerimiz tarafından elektronik ortamda girilen bireysel ve gizli bilgileri 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Ayrıca bahsedilen bilgiler (Kredi kartı şifresi vs. ) ciceklendir.net tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Websitemize girilen bilgiler gerekli altyapı şifreleme yöntemleri (SSL) ile koruma altına alınmıştır. Tüm kredi kartı, banka kartı ve benzer ödeme işlemleri onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili kuruluşla anlaşmamız doğrultusunda gelişmektedir.

Üyelik sürecinde veya diğer süreçlerde websitemiz üzerindeki çeşitli form, anket, oylama vs. ara yüzlerinin doldurulması suretiyle, kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyad, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta bilgileri gibi) tarafımıza vermeleri gerekebilmektedir. Web sitemiz tarafından talep edilen bilgiler, kullanıcının kendi rızası ile sağlanan bilgiler ve site üzerinde yapılan işlemler sırasında girilen bilgiler, web sitemiz tarafından, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma, Pazar araştırmaları ve doğrudan pazarlama gibi aktiviteler için kullanılabilir. Bununla birlikte kullanıcı bilgileri, gerektiğinde, web sitemiz  tarafından elektronik iletişim amacıyla kullanıcı ile temas kurmak için de kullanılabilir.

Web sitemiz diğer internet sitelerine link verebilir. Fakat ciceklendir.net link aracılığıyla ulaşılan sitenin “Gizlilik ve Güvenlik Politikası” uygulamalarından sorumlu değildir.

Web sitemiz işlemler sırasında siteye girilen bilgileri kesinlikle  özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Web sitemiz sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.

Web sitemiz işbu “Gizlilik  ve Güvenlik Politikasını” sitede yayınlamak kaydıyla dilediği zaman değiştirebilir. İlgili değişiklikler sitede yayınlandığı tarih itibariyle yürürlüğe girmiş sayılır.