0

Üüma

Üüma

Üe Girisi

0

Sepetim

YARDIM

Sıkça Sorulan Sorular

Online olarak sitenizde kredi kartlarını kullanmak güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3. kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görülememekte ve ciceklendir.net tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin durumunu web sitemiz veya mobil uygulamamız içerisinde yer alan "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilirsiniz.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Kredi kartı, banka kartı, havale, BKM Express ve Garanti Pay aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizi arayarak ödeme ile ilgili her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.

Üyeliğim için e-posta adresimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?

Hesabım sayfanızda bulunan ''Üyelik Bilgilerim'' bölümünden e-mail adresinizi güncelleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Sipariş sırasında alıcı yerinde yoksa nasıl bir yol izleniyor?

Sipariş teslimi sırasında gönderim yapılan kişi yerinde yoksa kayıtlı alıcı telefon numarasından iletişime geçilir. Alıcıya ulaşılamadığı takdirde imza karşılığında şirket/bina görevlisine teslim edilir.

Teslimatı yapılan üründen memnun kalmazsam nasıl ilerleyebilirim?

Üründen memnun kalmadığınız durumda, çağrı merkezimizi arayarak veya internet sitemizin iletişim bölümünde yer alan canlı destek hizmetimizden konu ile ilgili destek alabilirsiniz.